Infolinka 725 420 607 pracovní dny 10.00 - 16.00

FOTOPAK - Vaše dotazy a návrhy
k výrobě fotografií přes internet

Vaše postřehy a návrhy na vylepšení našeho servisu zasílejte na adresu:

Do kolika dnů mohu očekávat vytištěné fotografie? Miloš - Ostrava
Po obdržení digitálních fotografií na náš server jsou to 2-3 pracovní dny. Pro velkoformátové foto, foto na plátno a fotoobrazy na stěnu je dodací lhůta 4-5 pracovních dnů.
Víte zaslat vyvolané fotografie i do Liberce? Dáša - Liberec
Vytištěné fotografie zasíláme ve spolupráci se Českou poštou, takže není problém zaslat fotografie kdekoliv na území Čech.
Proč je Vaše stránka tak jednoduchá? Štefan - Vysoké Tatry
Stránku jsme připravili pro Vás, naše zákazníky. Po našich zkušenostech víme, že máte zájem o jednoduchou stránku na níž není mnoho zbytečných věcí (abyste se mohli dobře orientovat na stránce a našli co nejdříve to co hledáte). Proto Vám poskytujeme možnost informovat nás co se Vám líbí a co je pro Vás praktické. Vaše nejčastější požadavky budeme postupně zapracovávat na naši stránku.
Musím si stáhnout program do svého počítače? Milan - Pardubice
Nemusíte, digitální fotografie můžete zasílat i online, pomocí této stránky, ale nebudete mít možnosti programu pro úpravu digitálních fotografií pro zpracování. Program byl vytvořen pro Váš komfort, abyste si mohli připravit fotografie k odeslání offline, a následně odeslat hromadně. Snažili jsme se, aby příprava zakázky a její odesílání bylo co nejrychlejší.
Jak si mohu ve Vašem programu oříznout digitální fotografie? Stano - Modra
Rámeček který vidíte na obrazovce v kroku "ořez fotografií na správný rozměr" odpovídá rozměru fotografie, který jste si zvolili. Je možné rámeček posouvat a zmenšovat, takže si můžete na každé fotografii upravit rozměr tak, abyste neměli například ořezané hlavy. Při zmenšování rámečku je třeba brát ohled na kvalitu (rozlišení) v jaké máte digitální fotografie nafoceny. Bližší informace naleznete v návodu JAK ODESÍLAT FOTOGRAFIE.
Jaké typy papíru používáte? Peter - Nitra
Používáme pravý fotopapír a chemii od firmy FUJIFILM. Bližší informace naleznete na naší profilové stránce.
Máte i jiné poplatky kromě ceny za tisk fotografie a poštovného? Martin - Žilina
Nemáme žádné skryté poplatky ani poplatky za tzv. stahování dat, manipulační poplatky a pod.! Konečná cena se skládá výhradně z ceny za tisk fotografie (viz ceník) a poštovného (dobírka).
Je možné v jedné zakázce objednat i dva rozměry fotografií např. 9x13 i 10x15? Jan - Praha
Ano, v jedné zakázce je možné objednat ke každé digitální fotografii jiný rozměr.
Co mám udělat když se mi neodeslali všechny fotografie? Marta - Prešov
Chyba nastala ve spojení, na co upozorní hlášení na konci odesílání (zakázka neprošla kompletní). V takovém případě třeba zavřít program na odesílání fotografií a otevřít jej znovu. Neodeslané fotografie se automaticky odešlou.

Levné foto, foto na plátno, fotoobrazy a velkoformátové fotky přes internet

Více než 10 let jsme partnerem, na kterého se můžete spolehnout. Kvalitní materiály FUJIFILM. Rychlé a precizní zpracování.

Podporujeme: Slovak Press Photo

© 2016 Fotopak s.r.o.